Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Default
ru: По умолчанию

en: Mail
ru: Почта

en: Blogger
ru: Список блоггеров

en: About
ru: Информация

en: Entities
ru: Сущности

en: VK
ru: ВКонтакте

en: Share Services
ru: Услуга шаринга

en: Weight for @title
ru: Вес @title
