Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Default
sk: Predvolené

en: Mail
sk: Pošta

en: Service
sk: Služba

en: About
sk: Informácie o

en: Entities
sk: Entity

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
