Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Default
tr: Varsayılan

en: Mail
tr: Posta

en: About
tr: Hakkında

en: Entities
tr: Nesneler (entity)

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Social
tr: Sosyal
