Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Default
cy: Diofyn
