Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
