Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Weight
hi: मान

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Mail
hi: मेल

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: About
hi: के बारे में

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
