Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Default
nl: Standaard

en: Mail
nl: E-mail

en: About
nl: Over

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Share Services
nl: Deel-services

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Social
nl: Sociaal

en: Weight for type @type
nl: Gewicht voor type @type
