Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Service
th: บริการ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
