Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Default
uk: Базово

en: Mail
uk: Пошта

en: Service
uk: Служба

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Entities
uk: Сутності

en: VK
uk: ВКонтакті

en: Share Services
uk: Служби поширення

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Social
uk: Суспільний
