Social Stats (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Node
cs: Uzly

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: 2 weeks
cs: 2 týdny

en: Select options
cs: Možnosti výběru
