Social Stats (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Node
gl: Nodo

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: 1 day
gl: 1 día

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: 1 week
gl: 1 semana

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 2 weeks
gl: 2 semanas
