Social Stats (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Node
he: פריט תוכן

en: 1 day
he: יום אחד

en: Facebook
he: פייסבוק

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Twitter
he: טוויטר

en: 2 weeks
he: שבועיים

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Select options
he: אופצית בחירה
