Social Stats (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Node
tr: Düğüm

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Select options
tr: Seçenekleri seçin
