Social Summaries (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Content
af: Inhoud

en: Cost
af: Koste

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Filter
af: Filtreer

en: Newsletter
af: Nuusbrief
