Social Summaries (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Content
am: ይዞታ

en: Date
am: ቀን

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Newsletter
am: መጽሄት
