Social Summaries (1.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Content
ast: Conteníu

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Summary
ast: Resume

en: Filter
ast: Filtru

en: N/A
ast: N/D
