Social Summaries (1.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Content
bg: Съдържание

en: Cost
bg: Цена

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Node ID
bg: Номер

en: Summary
bg: Обзор

en: Filter
bg: Филтър

en: Temperature
bg: Температура
