Social Summaries (1.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Deselect all
bo: ཡོངས་འདེམས་དོར་བ།།
