Social Summaries (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Content
bs: Sadržaj

en: Date
bs: Datum

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Temperature
bs: Temperatura
