Social Summaries (1.0.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Content
ca: Contingut

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Node ID
ca: ID del node

en: Summary
ca: Resum

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Filter
ca: Filtra

en: N/A
ca: No aplica

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Provider
ca: Proveïdor

en: To date
ca: fins al

en: From date
ca: Des del

en: Reset to Defaults
ca: Reactiva els valor per defecte

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Generate
ca: Genera
