Social Summaries (1.0.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: To date
cy: I ddyddiad

en: From date
cy: O ddyddiad
