Social Summaries (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Content
eo: Enhavo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Provider
eo: Provizanto
