Social Summaries (1.0.0) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Content
es: Contenido

en: Cost
es: Coste

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Summary
es: Resumen

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Filter
es: Filtro

en: API Key
es: Clave API

en: N/A
es: N/D

en: Model
es: Modelo

en: Select all
es: Seleccionar todo

en: Deselect all
es: Deseleccionar todo

en: Temperature
es: Temperatura

en: Provider
es: Proveedor

en: To date
es: Fecha "Hasta"

en: From date
es: Fecha "Desde"

en: Reset to Defaults
es: Restablecer valores iniciales

en: Threads
es: Hilos o conversaciones

en: Newsletter
es: Boletín

en: Generate
es: Crear
