Social Summaries (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Content
eu: Edukia

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Summary
eu: Laburpena

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Provider
eu: Hornitzailea
