Social Summaries (1.0.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Content
fa: محتوا

en: Cost
fa: هزینه

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Summary
fa: خلاصه

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Filter
fa: فیلتر

en: N/A
fa: هیچ

en: Model
fa: مدل

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: To date
fa: تا تاریخ

en: From date
fa: از تاریخ

en: Newsletter
fa: خبرنامه
