Social Summaries (1.0.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Content
fi: Sisältö

en: Cost
fi: Maksu

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Filter
fi: Suodatus

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Deselect all
fi: Poista kaikki valinnat

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: To date
fi: Päättyen

en: From date
fi: Alkaen

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Generate
fi: Luo
