Social Summaries (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Content
fil: Nilalaman

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Filter
fil: Salain
