Social Summaries (1.0.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Content
fr: Contenu

en: Cost
fr: Coût

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Summary
fr: Résumé

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Filter
fr: Filtrer

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Model
fr: Modèle

en: Select all
fr: Tout sélectionner

en: Deselect all
fr: Tout désélectionner

en: Temperature
fr: Température

en: Provider
fr: Fournisseur

en: To date
fr: Date de fin

en: From date
fr: Date de début

en: Reset to Defaults
fr: Réinitialiser aux valeurs par défaut

en: Threads
fr: Fils de discussion

en: Generate
fr: Générer

en: Platform
fr: Plate-forme
