Social Summaries (1.0.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cost
hr: Trošak

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Summary
hr: Sažetak

en: Filter
hr: Pročisti

en: N/A
hr: N/D

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Provider
hr: Pružatelj
