Social Summaries (1.0.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Content
hu: Tartalom

en: Cost
hu: Költség

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Summary
hu: Összegzés

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Filter
hu: Szűrő

en: API Key
hu: API-kulcs

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Model
hu: Modell

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Deselect all
hu: Minden kiválasztás megszüntetése

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: To date
hu: Záró dátum

en: From date
hu: Kezdő dátum

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Generate
hu: Létrehozás
