Social Summaries (1.0.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Content
id: Konten

en: Cost
id: Biaya

en: Date
id: Tanggal

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Node ID
id: ID Node

en: Summary
id: Ringkasan

en: N/A
id: T/T

en: Select all
id: Pilih semua

en: Deselect all
id: Tidak dipilih semua

en: Provider
id: Penyedia

en: To date
id: Ke tanggal

en: From date
id: Dari tanggal

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan

en: Platform
id: Perangkat
