Social Summaries (1.0.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Content
is: Innihald

en: Cost
is: Kostnaður

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Summary
is: Samantekt

en: Filter
is: Sía

en: API Key
is: API Lykill

en: N/A
is: Á ekki við

en: Newsletter
is: Fréttabréf
