Social Summaries (1.0.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Content
it: Contenuto

en: Cost
it: Costo

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Summary
it: Sommario

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Filter
it: Filtra

en: N/A
it: N/D

en: Model
it: Modello

en: Select all
it: Seleziona tutto

en: Temperature
it: Temperatura

en: Provider
it: Fonte esterna

en: To date
it: A data

en: From date
it: Da data

en: Generate
it: Genera
