Social Summaries (1.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cost
ja: 原価

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Node ID
ja: ノードID

en: Summary
ja: 概要

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Filter
ja: フィルター

en: Select all
ja: 全て選択

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: Generate
ja: 生成する
