Social Summaries (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Provider
ka: პროვაიდერი
