Social Summaries (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Content
km: មាតិកា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Filter
km: តម្រង

en: N/A
km: គ្មាន
