Social Summaries (1.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
