Social Summaries (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
