Social Summaries (1.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Content
mr: साहित्य

en: Cost
mr: किंमत

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Filter
mr: गाळणी

en: Temperature
mr: तापमान

en: Provider
mr: प्रदाता
