Social Summaries (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်
