Social Summaries (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Summary
ps: لنډیز

en: Filter
ps: چاڼ

en: Select all
ps: ټول ټاكل
