Social Summaries (1.0.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cost
pt: Custo

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Summary
pt: Resumo

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Filter
pt: Filtro

en: API Key
pt: Chave API

en: N/A
pt: N/D

en: Select all
pt: Selecionar todos

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Provider
pt: Fornecedor

en: To date
pt: Até à data

en: From date
pt: A partir da data

en: Generate
pt: Gerar
