Social Summaries (1.0.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Content
ro: Conținut

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Summary
ro: Sumar

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Filter
ro: Filtru

en: API Key
ro: Cheie API

en: N/A
ro: N/D

en: Select all
ro: Selectați tot

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Provider
ro: Furnizor

en: To date
ro: Până la data

en: From date
ro: Din data

en: Generate
ro: Generează
