Social Summaries (1.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Content
sk: Obsah

en: Cost
sk: Náklady

en: Date
sk: Dátum

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Temperature
sk: Teplota

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: To date
sk: Po dátum

en: From date
sk: Od dátumu

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Generate
sk: Generovať
