Social Summaries (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Content
sl: Vsebine

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Summary
sl: Povzetek

en: N/A
sl: N/D
