Social Summaries (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Filter
sq: Filtri
