Social Summaries (1.0.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Content
sv: Innehåll

en: Cost
sv: Kostnad

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Filter
sv: Filtrera

en: API Key
sv: API-nyckel

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Model
sv: Modell

en: Select all
sv: Välj alla

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Provider
sv: Leverantör

en: To date
sv: Slutdatum

en: From date
sv: Startdatum

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Generate
sv: Generera
