Social Summaries (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Content
te: సారము

en: Cost
te: ధర

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Summary
te: సారాశం

en: Filter
te: వడపోయి

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో
