Social Summaries (1.0.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Content
tr: İçerik

en: Cost
tr: Maliyet

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Summary
tr: Özet

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Generate
tr: Oluştur
