Social Summaries (1.0.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Content
ur: متن

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Provider
ur: سہولت کار
